Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

Ubiquiti (inne produkty tego producenta)

Zakres cenowy
Tylko dostępne produkty
Produktów na stronie
Sortuj wg
Wyświetl wg
wyczyść zastosuj →

Ubiquiti EP-R8 EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 combo (EP-R8)Ubiquiti

Ubiquiti EP-R8 EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 combo

Symbol producenta EP-R8 Nazwa produktu UBIQUITI EP-R8 Ubiquiti EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 combo Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu Router (bramka internetowa)]]> Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
16 cze 2021, 23:35

cena: 1 282,77 zł
(1 042,90 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ER-12 EdgeRouter 12 ER-12 - 10x Gigabit Router with PoE Passthrough, 2x SFP (ER-12)Ubiquiti

no foto

Symbol producenta ER-12 Nazwa produktu UBIQUITI ER-12 Ubiquiti EdgeRouter 12 ER-12 - 10x Gigabit Router with PoE Passthrough, 2x SFP Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu Router (bramka internetowa)]]> Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
16 cze 2021, 23:40

cena: 1 044,73 zł
(849,37 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ER-12P EdgeRouter 12 ER-12P - 10x Gigabit Router, 24V PoE on all RJ45, 2x SFP (ER-12P)Ubiquiti

no foto

Symbol producenta ER-12P Nazwa produktu UBIQUITI ER-12P Ubiquiti EdgeRouter 12 ER-12P - 10x Gigabit Router, 24V PoE on all RJ45, 2x SFP Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu Router (bramka internetowa)]]> Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
16 cze 2021, 23:23

cena: 1 344,14 zł
(1 092,80 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ER-4 EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port (ER-4)Ubiquiti

Ubiquiti ER-4 EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port

Symbol producenta ER-4 Nazwa produktu UBIQUITI ER-4 Ubiquiti EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu Router (bramka internetowa)]]> Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
1 szt.

Ostatnia aktualizacja:
16 cze 2021, 23:23

cena: 821,32 zł
(667,74 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ER-6P ER-6P EdgeRouter 6P - 5x Gigabit Router with 24V passive PoE, 1xSFP (ER-6P)Ubiquiti

no foto

Symbol producenta ER-6P Nazwa produktu UBIQUITI ER-6P Ubiquiti ER-6P EdgeRouter 6P - 5x Gigabit Router with 24V passive PoE, 1xSFP Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu Router (bramka internetowa)]]> Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
16 cze 2021, 23:40

cena: 1 005,76 zł
(817,69 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ER-8-XG EdgeRouter Infinity (XG) - 8x SFP+, 1x RJ45 Gigabit Port, Rack 19 (ER-8-XG)Ubiquiti

Ubiquiti ER-8-XG EdgeRouter Infinity (XG) - 8x SFP+, 1x RJ45 Gigabit Port, Rack 19

Symbol producenta ER-8-XG Nazwa produktu UBIQUITI ER-8-XG Ubiquiti EdgeRouter Infinity (XG) - 8x SFP+, 1x RJ45 Gigabit Port, Rack 19 Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu Router (bramka internetowa)]]> Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
16 cze 2021, 23:35

cena: 6 631,42 zł
(5 391,40 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti UF-Nano UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45) (UF-NANO)Ubiquiti

no foto

Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
5 szt.

Ostatnia aktualizacja:
16 cze 2021, 23:55

cena: 312,11 zł
(253,75 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.