Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

ZyXEL (inne produkty tego producenta)

Zakres cenowy
Tylko dostępne produkty
Produktów na stronie
Sortuj wg
Wyświetl wg
wyczyść zastosuj →
pp123pp

ZyXEL 91-010-203001B SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range (91-010-203001B)ZyXEL

ZyXEL 91-010-203001B SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range

Gwarancja: Brak gwarancji więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
4 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:41

cena: 609,27 zł
(495,34 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL 91-010-204001B SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range (91-010-204001B)ZyXEL

ZyXEL 91-010-204001B SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range

Gwarancja: 60 miesięcy w serwisie więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
10 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:41

cena: 440,71 zł
(358,30 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL ES1100-16P-EU0102F ES1100-16P 16-port FastEthernet Unmanaged PoE Switch (ES1100-16P-EU0102F)ZyXEL

ZyXEL ES1100-16P-EU0102F ES1100-16P 16-port FastEthernet Unmanaged PoE Switch

Gwarancja: 60 miesięcy w serwisie więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
2 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:29

cena: 807,38 zł
(656,41 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL GS1100-24E 24 Port Gigabit Unmanaged Switch V2 (GS1100-24E-EU0102F)ZyXEL

no foto

Gwarancja: 12 miesięcy w serwisie więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
1 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:34

cena: 443,97 zł
(360,95 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL GS1200-5HPv2-EU0101F GS1200-5HP 5-port GbE Web Smart metal Switch, 4x PoE 802.3at, 60W, fanless (GS1200-5HPV2-EU0101F)ZyXEL

no foto

Gwarancja: 60 miesięcy w serwisie więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
2 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:47

cena: 331,96 zł
(269,89 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL GS1300-10HP-EU0101F GS1300-10HP, 10 Port unmanged CCTV PoE witch, long range, 130W (GS1300-10HP-EU0101F)ZyXEL

no foto

Gwarancja: Brak gwarancji więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
3 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:24

cena: 891,36 zł
(724,68 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL GS1300-18HP-EU0101F GS1300-18HP,18 Port unmanged CCTV PoE witch, long range, 170W (GS1300-18HP-EU0101F)ZyXEL

no foto

Gwarancja: 60 miesięcy w serwisie więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
2 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:24

cena: 1 241,81 zł
(1 009,60 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL GS1300-26HP-EU0101F GS1300-26HP,26 Port unmanged CCTV PoE witch, long range, 250W (GS1300-26HP-EU0101F)ZyXEL

no foto

Gwarancja: Dożywotnia więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
3 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:47

cena: 1 609,46 zł
(1 308,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL GS1350-12HP-EU0101F GS1350-12HP, 12 Port managed CCTV PoE switch, long range, 130W (GS1350-12HP-EU0101F)ZyXEL

no foto

Gwarancja: 60 miesięcy w serwisie więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
1 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:22

cena: 1 112,14 zł
(904,18 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

ZyXEL GS1350-18HP-EU0101F GS1350-18HP, 18 Port managed CCTV PoE switch, long range, 250W (GS1350-18HP-EU0101F)ZyXEL

no foto

Gwarancja: Dożywotnia więcej

Producent:
ZyXEL

Dostępność:
1 szt.

Ostatnia aktualizacja:
17 wrz 2020, 23:52

cena: 1 540,58 zł
(1 252,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.