Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

Ubiquiti (inne produkty tego producenta)

Zakres cenowy
Tylko dostępne produkty
Produktów na stronie
Sortuj wg
Wyświetl wg
wyczyść zastosuj →
pp1234pp

Ubiquiti 10Gbps SFP+ 2xLC Single-Mode 1310nm 10km - 20 Pack (UF-SM-10G-20)Ubiquiti

no foto

Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
4 szt.

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:48

cena: 3 514,36 zł
(2 857,20 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti 24-port Gigabit UniFi Switch 16x PoE+ 2x SFP Ports (USW-24-POE)Ubiquiti

no foto

Symbol producenta USW-24-POE Nazwa produktu UBIQUITI 24-port Gigabit UniFi Switch 16x PoE+ 2x SFP Ports Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu Wszystkie]]> Gwarancja: 24 miesiące w serwisie więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
20 szt.

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:37

cena: 1 702,57 zł
(1 384,20 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ES-10XP ES-10XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE (ES-10XP)Ubiquiti

no foto

Symbol producenta ES-10XP Nazwa produktu UBIQUITI ES-10XP Ubiquiti ES-10XP EdgeSwitch XP 8x Gigabit RJ45 with 24V/48V Passive PoE Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny]]> Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
10 szt.

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:32

cena: 535,75 zł
(435,57 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ES-12F Fiber Switch ES-12F 12x SFP (8x 100/1000Mbps + 4x 1G), 4x Gigabit RJ45 (ES-12F)Ubiquiti

Ubiquiti ES-12F Fiber Switch ES-12F 12x SFP (8x 100/1000Mbps + 4x 1G), 4x Gigabit RJ45

Symbol producenta ES-12F Nazwa produktu UBIQUITI ES-12F Ubiquiti Fiber Switch ES-12F 12x SFP (8x 100/1000Mbps + 4x 1G), 4x Gigabit RJ45 Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny Architektura sieci LAN GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Tak Liczba... więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
9 szt.

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:54

cena: 899,76 zł
(731,51 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ES-16-150W ES-16-150W 16-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at (ES-16-150W)Ubiquiti

Ubiquiti ES-16-150W ES-16-150W 16-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Symbol producenta ES-16-150W Nazwa produktu UBIQUITI ES-16-150W Ubiquiti ES-16-150W 16-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny Architektura sieci LAN GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Tak... więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:54

cena: 1 314,01 zł
(1 068,30 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ES-16-XG ES-16-XG 10GbE Fiber Switch, 12x SFP+ 4x RJ45 10GBASE-T (ES-16-XG)Ubiquiti

Ubiquiti ES-16-XG ES-16-XG 10GbE Fiber Switch, 12x SFP+ 4x RJ45 10GBASE-T

Symbol producenta ES-16-XG Nazwa produktu UBIQUITI ES-16-XG Ubiquiti ES-16-XG 10GbE Fiber Switch, 12x SFP+ 4x RJ45 10GBASE-T Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny]]> Gwarancja: 24 miesiące więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
8 szt.

Ostatnia aktualizacja:
25 lut 2021, 00:00

cena: 2 450,16 zł
(1 992,00 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ES-24-250W ES-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at (ES-24-250W)Ubiquiti

Ubiquiti ES-24-250W ES-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Symbol producenta ES-24-250W Nazwa produktu UBIQUITI ES-24-250W Ubiquiti ES-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny Architektura sieci LAN GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Tak... więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
8 szt.

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:43

cena: 1 777,84 zł
(1 445,40 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ES-24-500W ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at (ES-24-500W)Ubiquiti

Ubiquiti ES-24-500W ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Symbol producenta ES-24-500W Nazwa produktu UBIQUITI ES-24-500W Ubiquiti ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny Architektura sieci LAN GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Tak... więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
18 szt.

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:48

cena: 2 396,04 zł
(1 948,00 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ES-24-LITE ES-24-LITE 24-port + 2xSFP Gigabit switch 1U Rack 19 (ES-24-LITE)Ubiquiti

Ubiquiti ES-24-LITE ES-24-LITE 24-port + 2xSFP Gigabit switch 1U Rack 19

Symbol producenta ES-24-LITE Nazwa produktu UBIQUITI ES-24-LITE Ubiquiti ES-24-LITE 24-port + 2xSFP Gigabit switch 1U Rack 19 Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny Architektura sieci LAN GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Tak Liczba portów... więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
2 szt.

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:24

cena: 894,25 zł
(727,03 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Ubiquiti ES-48-500W ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af (ES-48-500W)Ubiquiti

Ubiquiti ES-48-500W ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af

Symbol producenta ES-48-500W Nazwa produktu UBIQUITI ES-48-500W Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af Producent UBIQUITI NETWORKS Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny Architektura sieci LAN GigabitEthernet 10GigabitEthernet SmartSwitch... więcej

Producent:
Ubiquiti

Dostępność:
7 szt.

Ostatnia aktualizacja:
24 lut 2021, 23:43

cena: 3 316,57 zł
(2 696,40 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.