Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

Allied (inne produkty tego producenta)

Zakres cenowy
Tylko dostępne produkty
Produktów na stronie
Sortuj wg
Wyświetl wg
wyczyść zastosuj →

Allied Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector (AT-MMC2000/ST-60)Allied

no foto

Symbol producenta AT-MMC2000/ST-60 Nazwa produktu ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector Producent ALLIED TELESIS Klasa produktu Wszystkie]]> Gwarancja: 24 miesiące w serwisie więcej

Producent:
Allied

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
21 paź 2021, 23:30

cena: 1 151,87 zł
(936,48 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.