Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

NETGEAR (inne produkty tego producenta)

Zakres cenowy
Tylko dostępne produkty
Produktów na stronie
Sortuj wg
Wyświetl wg
wyczyść zastosuj →
pp12pp

NETGEAR 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module, "long range" (AGM732F)NETGEAR

no foto

SFP SINGLE MODE LC GBIC Połączenie światłowodowe Gigabit Ethernet na duże odległości. Moduł ProSAFE® wyposażony w gniazdo LC kompatybilny jest z portami SFP będącymi na wyposażeniu wielu urządzeń NETGEAR.   Gigabit Ethernet LX Złącze LC duplex Pasuje do slotów SFP w przełącznikach zarządzalnych... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 1 367,15 zł
(1 111,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber (AFM735-10000S)NETGEAR

no foto

Interfejs SFP 100BASE-FX SFP MULTIMODE LC Połączenie światłowodowe Fast Ethernet w zarządzalnych przełącznikach. ProSAFE® 100Base-FX SFP LC pasuje do standardowego slotu SFP i pozwala na komunikację w standardzie Fast Ethernet na odległość 2 km.   Fast Ethernet (IEEE® 802.3-2002) Złącze LC duplex... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 1 240,33 zł
(1 008,40 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 10GBASE-LR SFP+ AXM762 10 Pack Bundle (AXM762P10-10000S)NETGEAR

no foto

SFP+ Transceiver 10GBASE-LR SFP+ SINGLE MODE LC GBIC SFP+ optic for single mode 9/125µm fiber NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus switches... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 21 267,93 zł
(17 291,00 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 10GBASE-T SFP+ Transceiver (10G copper connectivity with CAT6a or CAT7 cabling up to 30 meters) (AXM765-10000S)NETGEAR

no foto

Transceiver SFP+ 10GBASE-T SFP+ COPPER RJ45 GBIC Zamień porty SFP+ na miedziane media zgodne ze standardem 1000BASE-T na odległość do 30 metrów. Transceivery NETGEAR 10 Gigabit SFP+ pasują do standardowych interfejsów SFP+ przełączników z serii M4200, M4300, M5300, M6100, M7100 i M7300, co... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt dostępny

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 1 698,02 zł
(1 380,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 10GE CX4 Module Long Range (AX745-10000S)NETGEAR

no foto

Moduł I/O 10GBASE-T Dla serii M5300 1 port 10 Gigabit RJ45 dla serii M5300 Moduł RJ45 zapewnia połączenie o przepustowości 10Gb/s dla przełączników GSM72xxPS/GSM73xxS.   1 port 10 Gigabit RJ45 dla serii M5300 10GBase-T (IEEE 802.3an-2006) Wstecznie kompatybilny: 100Mbps, 1000Mbps 10GbE na... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 1 433,69 zł
(1 165,60 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach" (AXM762-10000S)NETGEAR

no foto

SFP+ Transceiver 10GBASE-LR SFP+ SINGLE MODE LC GBIC SFP+ optic for single mode 9/125µm fiber NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus switches... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 3 899,22 zł
(3 170,10 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 10GE LR-LITE SFP+ MODULE (AXM764-10000S)NETGEAR

no foto

Moduł SFP+ 10GBASE-LR Lite Interfejs SFP+ dla światłowodów jednomodowych 9/125µm Moduł NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ pasuje do serii przełączników M5300, M6100, M7100 oraz M7300 ze standardowym złączem SFP+. Przełączniki Smart oraz Plus również są kompatybilne z interfejsem.   10 Gigabit... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 1 698,02 zł
(1 380,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach Multimode 802.3aq, 62.5/125m multimode fiber (AXM763-10000S)NETGEAR

no foto

Transceiver SFP+ 10GBASE-LRM SFP+ MULTIMODE LC GBIC Światłowodowe SFP+ do włókna wielomodowego 62,5/125µm OM1/OM2 Transceivery NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ pasują do standardowych interfejsów SFP+ przełączników z serii M4300, M5300, M7100 i M7300, co umożliwia wymianę, instalację oraz... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 1 698,02 zł
(1 380,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 10GE SR SFP+ MODULE, "short reach" (AXM761-10000S)NETGEAR

no foto

SFP+ Transceiver 10GBASE-SR SFP+ MULTIMODE LC GBIC SFP+ optic for multimode 50/125µm OM3 or OM4 fiber NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt dostępny

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 1 698,02 zł
(1 380,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

NETGEAR 10GE SR SFP+ MODULE, "short reach" 10PACK (AXM761P10-10000S)NETGEAR

no foto

SFP+ Transceiver 10GBASE-SR SFP+ MULTIMODE LC GBIC SFP+ optic for multimode 50/125µm OM3 or OM4 fiber NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus... więcej

Producent:
NETGEAR

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:48

cena: 8 378,15 zł
(6 811,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.