Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

Inny

Konwertery (inni producenci w tej grupie)

Zakres cenowy
Tylko dostępne produkty
Produktów na stronie
Sortuj wg
Wyświetl wg
wyczyść zastosuj →

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR (J9151D)

no foto

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver więcej

Producent:
Inny

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:27

cena: 2 501,45 zł
(2 033,70 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR (J4860D)

no foto

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF Transceiver więcej

Producent:
Inny

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:27

cena: 9 942,71 zł
(8 083,50 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.