Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

D-Link (inne produkty tego producenta)

Zakres cenowy
Tylko dostępne produkty
Produktów na stronie
Sortuj wg
Wyświetl wg
wyczyść zastosuj →

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter (DMC-810SC/E)D-Link

Producent:
D-Link

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:22

cena: 1 430,12 zł
(1 162,70 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km (DEM-432XT)D-Link

Producent:
D-Link

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:22

cena: 1 989,77 zł
(1 617,70 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m (DEM-431XT)D-Link

Producent:
D-Link

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:22

cena: 1 114,69 zł
(906,25 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX+ Transceiver (2km) for all (DEM-312GT2)D-Link

Producent:
D-Link

Dostępność:
produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja:
30 paź 2019, 23:22

cena: 1 138,17 zł
(925,34 zł netto)
Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

do koszyka
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.