Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

Inny (inne produkty tego producenta)

OSX040N06 Optical Transceiver,XFP,1550nm,9.95Gb/s to 11.1Gb/s,+2dBm,-1dBm,-15dBm,LC,Single-mode,40kmwstecz

no foto

cena: 11 325,35 zł
(9 207,60 zł netto)

Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

Producent: Inny

Kod producenta: 02310SPF

Dostępność: produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja: 30 paź 2019, 23:29

do koszyka

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.