Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

Inny (inne produkty tego producenta)

OSG020N00 PON Transceiver,SFP,1490nm(rx)/1310nm(tx),2.488G(rx)/1.244G(TX),0.5dBm,5dBm,-27dBm,SC/UPC,Air ONU--40~70degCwstecz

no foto

cena: 1 539,47 zł
(1 251,60 zł netto)

Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

Producent: Inny

Kod producenta: S4017571

Dostępność: produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja: 30 paź 2019, 23:29

do koszyka

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.