Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

Inny (inne produkty tego producenta)

OMXD30010 High Speed Transceiver,QSFP+,850nm,41.25Gbps,-7.6dBm,-1dBm,-9.5dBm,MPO,MMF,0.15kmwstecz

no foto

cena: 12 322,14 zł
(10 018,00 zł netto)

Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

Producent: Inny

Kod producenta: 02310WUU

Dostępność: produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja: 30 paź 2019, 23:29

do koszyka

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.