Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

NETGEAR (inne produkty tego producenta)

NETGEAR 10GE SR SFP+ MODULE, "short reach" 10PACKwsteczNETGEAR

no foto

cena: 8 378,15 zł
(6 811,50 zł netto)

Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

Producent: NETGEAR

Kod producenta: AXM761P10-10000S

Dostępność: produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja: 30 paź 2019, 23:48

do koszyka

SFP+ Transceiver 10GBASE-SR

SFP+ MULTIMODE LC GBIC

SFP+ optic for multimode 50/125µm OM3 or OM4 fiber

NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus switches will also connect 10 Gigabit SFP+ transceivers.

 

  • 10 Gigabit Ethernet (short range)
  • Złącze LC duplex
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach zarządzalnych
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach Smart i Plus
  • Do 550 m przy wykorzystaniu włókna 50/125µm OM4 multimode
  • Do 300 m przy wykorzystaniu włókna 50/125µm OM3 multimode
  • Do 33 m przy wykorzystaniu włókna 62.5/125µm OM1/OM2 multimode
  • Symbol produktu: (1 sztuka) AXM761-10000S
  • Symbol produktu: (zestaw 10 sztuk) AXM761P10-10000S

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.