Wybierz serwis:

Twój koszyk Twój koszyk

Koszyk jest pusty

Dostęp do oferty specjalnej

MICROSENS (inne produkty tego producenta)

MICROSENS DVI Extender, Transmitter max. 500m, Multimode 850nm 4xLC, ext. power supplywsteczMICROSENS

no foto

cena: 1 203,17 zł
(978,19 zł netto)

Oferta specjalna dla firm, szkół i instytucji

Producent: MICROSENS

Kod producenta: MS550010-EU

Dostępność: produkt na zamówienie

Ostatnia aktualizacja: 30 paź 2019, 23:39

do koszyka

  • trasnmisja sygnału DVI-D Single Link na odległość do 700 m
  • wysoka rozdzielczość i jakość obrazu
  • dla połączeń wyświetlaczy LCD, projektorów, ekranów plazmowych, itp.
  • jednokierunkowa trasmisja poprzez 4 światłowody wielomodowe (złącze LC)
  • źródło sygnału (nadajnik) może obsługiwać wiele urządzeń wyświetlających
  • zewnętrzny zasilacz w komplecie

DVI - Digital Visual Interface - to standardowy interfejs do cyfrowego przesyłania danych wideo. W przypadku komputerów PC łącze DVI służy do podłączania wyświetlaczy TFT i wysokiej klasy projektorów. W obszarze elektroniki rozrywkowej oferowane są telewizory wyposażone w wejście DVI, które mogą przetwarzać sygnał cyfrowy z takich źródeł, jak komputery PC czy odtwarzacze DVD.

Wzmacniacze DVI są stosowane w przypadku wykorzystywania wielkich ścian wizyjnych, np. na stadionach, targach, lotniskach czy dworcach kolejowych. Mogą być stosowane także w technice scenicznej oraz reklamie zewnętrznej. Zastosowanie pasywnych rozdzielaczy lub sprzęgaczy pozwala na łatwą pracę z więcej niż jednym monitorem - w tym przypadku jedno źródło sygnału wideo może obsługiwać wiele urządzeń wyświetlających.

Wzmacniacze DVI firmy MICROSENS obsługują cyfrowy standard DVI-D Single Link w maksymalnej rozdzielczości 1600x1200 (UXGA) pikseli. Zastosowanie światłowodów umożliwia połączenie tablic cyfrowych z oddalonymi od nich o 500m (62,5/125 µm światłowód wielomodowy) lub 700m (50/125µm światłowód wielomodowy) źródłami sygnału wideo. Transmisja sygnału odbywa się za pomocą czterech światłowodów, które służą do przesyłania danych w jednym kierunku. Do połączenia światłowodów wielomodowych o średnicy 50/125 µm stosowane są standardowe złącza LC.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 COMTRONIC Sp. z o.o.